Broche met roosgeslepen diamant

Kavel 339 Broche met roosgeslepen diamant
Kavel 339. Broche met roosgeslepen diamant

Een antieke 19e eeuwse zilveren takbroche bezet met 23 roosgeslepen diamanten. Gekeurd met zwaardje en onduidelijk meesterteken. In originele foedraal

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 4 cm lang
Startbod € 100
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel