Zilveren tasbeugel, 18e eeuw

Kavel 340 Zilveren tasbeugel, 18e eeuw
Kavel 340. Zilveren tasbeugel, 18e eeuw

Een antieke 18e eeuwse Fries zilveren tasbeugel, met binnenbeugel. Versierd met Bijbelse voorstellingen. De haak met voorstelling van Abrahams Offer en gemerkt met meesterteken 'IP' = Johannes Pot II, Rotterdam na 1774. De tasbeugel versierd met vier voorstellingen met figuren tussen rocailles, o.a. man op paard en figuren aan tafel. Gemerkt 'IF' = Johannes Feddema, Leeuwarden 1780-1811 (Voet 529)

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Startbod € 200
Verkocht voor € 340
Vorig kavel Volgend kavel