Drie borden, 18e eeuw

Kavel 395 Drie borden, 18e eeuw
Kavel 395. Drie borden, 18e eeuw

Lot van drie antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, decor met vlakverdeling op de rand met geometrische decor en kostbaarheden, op het plat voorstelling van bloemen en insecten.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Conditie Een bord met randschilfers en haarlijn, 4 cm, een bord met randschilfers en chipje, 5 mm
Startbod € 80
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel