Famille rose kop en schotel (6x)

Kavel 394 Famille rose kop en schotel (6x)
Kavel 394. Famille rose kop en schotel (6x)

Lot van zes antieke 18e eeuwse porseleinen kop en schotels, floraal Famille Rose decor met geometrisch ruitdecor op de rand. Kopjes met Chinees teken aan de binnenkant. China, Qianlong periode (1735-1796)

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen Schotels 11 cm doorsnede, kopjes 7 cm
Conditie Eén schotel met haarlijn, ca. 2 cm, en één met chipje 5 mm. Twee kopjes met haarlijn, ca. 2 cm, één kopje met lichte randschade
Startbod € 100
Verkocht voor € 200
Vorig kavel Volgend kavel