Drie imari kop en schotels, 18e eeuw

Kavel 462 Drie imari kop en schotels, 18e eeuw
Kavel 462. Drie imari kop en schotels, 18e eeuw

Lot van drie 18e eeuwse Chinees imari kop en schotels, Imari. Qianlong periode (1735-1796).Schotels doorsnede 14 cm, kopjes doorsnede 9 cm. Conditie: één schotel met haarlijn, voor de rest goed.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Startbod € 100
Verkocht voor € 180
Vorig kavel Volgend kavel