19e eeuwse Chinese bronzen vaas, ingelegd

Kavel 461 19e eeuwse Chinese bronzen vaas, ingelegd
Kavel 461. 19e eeuwse Chinese bronzen vaas, ingelegd

Een 19e eeuwse Chinese bronzen vaas, ingelegd met diverse metalen, waaronder zilver . 33 cm hoog.

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Startbod € 150
Verkocht voor € 160
Vorig kavel Volgend kavel