Kavel | 461. 19e eeuwse Chinese bronzen vaas, ingelegd |
Omschrijving | Een 19e eeuwse Chinese bronzen vaas, ingelegd met diverse metalen, waaronder zilver . 33 cm hoog. |
Taxatiewaarde | € 200 - € 300 |
Afmetingen | |
Startbod | € 150 |
Verkocht voor | € 160 |
Vorig kavel | Volgend kavel |