Drie zilveren geboortelepels

Kavel 304 Drie zilveren geboortelepels
Kavel 304. Drie zilveren geboortelepels

Lot van drie 19e eeuwse zilveren geboortelepels bekroond met zeilschepen. Twee gemerkt met pseudokeuren, waaronder een met Amsterdamse 18e eeuwse keuren en initialen en een eerste gehalte Engelse lepel, meesterteken B.M.L. Eén met inscriptie ‘G. Hoker 1884’ en meesterteken '10R' = Reitsma, Heerenveen/Sneek (1859-1892)

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 18,5/19 cm lang
Startbod € 120
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel