8 en 18 karaats gouden broche

Kavel 303 8 en 18 karaats gouden broche
Kavel 303. 8 en 18 karaats gouden broche

Lot van twee 20e eeuwse gouden broches, waaronder één in de vorm van een veer. Veerbroche gemerkt '750' en 'VI 356'. Andere broche gemerkt '333' en 'GK' met daartussen een ster en maan = Gerb. Kuttroff.

Taxatiewaarde € 260 - € 300
Afmetingen Veerbroche 5,9 cm, 4,77 gram. Andere broche 5,1 cm, 6,31 gram
Startbod € 200
Verkocht voor € 260
Vorig kavel Volgend kavel