Drierijig granaten armband met gouden slot

Kavel 289 Drierijig granaten armband met gouden slot
Kavel 289. Drierijig granaten armband met gouden slot

Een 20e eeuwse drierijig granaten armband met 14 karaats gouden slot bezet met granaat. Gemerkt op de sluiting met eikenblaadje en 'XXX' voor Amsterdam.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Lengte 18 cm
Startbod € 100
Verkocht voor € 110
Vorig kavel Volgend kavel