Bijbel met zilveren sloten, 1746

Kavel 290 Bijbel met zilveren sloten, 1746
Kavel 290. Bijbel met zilveren sloten, 1746

Een antieke 18e eeuwse Bijbel, Hendrik Keur 1748 met kopergravures, met twee gegoten 18e eeuwse zilveren sloten, meesterteken BN of NB

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Startbod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel