Een vroeg 19e eeuws zilveren lodereindoosje in de vorm van een kabinetje

Kavel 315 Een vroeg 19e eeuws zilveren lodereindoosje in de vorm van een kabinetje
Kavel 315. Een vroeg 19e eeuws zilveren lodereindoosje in de vorm van een kabinetje

Een tweede gehalte (835/1000) zilveren lodereindoosje in de vorm van een kabinetje. Met op de acherzijde een tekst: Dit kabinet heb ik vandoen het is alweer een nieuw fatzoen. Mr Cornelis van Hoek, Amsterdam 1806.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 4 cm hoog.
Conditie Gebruikssporen
Startbod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel