Eerste gehalte zilveren theepot, ca. 1840

Kavel 316 Eerste gehalte zilveren theepot, ca. 1840
Kavel 316. Eerste gehalte zilveren theepot, ca. 1840

Een antieke 19e eeuwse eerste gehalte (925/1000) Nederlands zilveren trekpot, plat model met o.a. floraal graveerwerk en banddecor op de voet. Met houten greep. Gemerkt o.a. 'Weddelink'.

Taxatiewaarde € 180 - € 220
Startbod € 150
Verkocht voor € 170
Vorig kavel Volgend kavel