Een zilveren potpourripot

Kavel 309 Een zilveren potpourripot
Kavel 309. Een zilveren potpourripot

Een zware en kapitale 2e gehalte (835/1000) zilveren potpouri vaas. Rondom opengezaagd en met een bloem bekroond. Gekeurd met onbekende zilverkeuren. (Verzilverd??)

Taxatiewaarde € 800 - € 1200
Afmetingen 34 cm hoog en 21 cm doorsnede.
Conditie Gebruikssporen
Startbod € 800
Vorig kavel Volgend kavel