Zilveren kandbijbakje, 18e eeuw

Kavel 310 Zilveren kandbijbakje, 18e eeuw
Kavel 310. Zilveren kandbijbakje, 18e eeuw

Een laat 18e eeuws of vroeg 19e eeuws eerste gehalte (925/1000) zilveren kandijbakje, ajour gezaagd met gecontourneerde rand, twee hengsels en cannelures. Gemerkt met Frans garantiekeur (Oude man met cijfer '25', gebruikt voor middelgrote objecten tussen 1798-1807), zwaantje, letter 'N' en meesterteken 'IR".

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen 12 x 9 x 7 cm
Startbod € 200
Verkocht voor € 200
Vorig kavel Volgend kavel