Eerste gehalte zilveren roomstel

Kavel 325 Eerste gehalte zilveren roomstel
Kavel 325. Eerste gehalte zilveren roomstel

Een 20e eeuws eerste gehalte (925/1000) Nederlands zilveren roomstel, model Versailles/Kardinaal. Gemerkt o.a. met ZI importkeur, staande leeuw en jaarletter H (1992)

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Startbod € 250
Verkocht voor € 260
Vorig kavel Volgend kavel