Vierdelig zilveren serviesje, van Kempen

Kavel 324 Vierdelig zilveren serviesje, van Kempen
Kavel 324. Vierdelig zilveren serviesje, van Kempen

Een antiek laat 19e of vroeg 20e eeuws tweede gehalte (835/1000) Nederlands zilveren theeserviesje, bestaande uit serveerblad, theepot, lepelvaasje en melkkan. Laatste drie objecten gemerkt van Kempen. Allen versierd met parelrand, drie objecten met ajour gezaagde rand.

Taxatiewaarde € 350 - € 450
Startbod € 300
Verkocht voor € 380
Vorig kavel Volgend kavel