Famille Rose kwispedoor, Yongzheng

Kavel 405 Famille Rose kwispedoor, Yongzheng
Kavel 405. Famille Rose kwispedoor, Yongzheng

Een antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen kwispedoor, gelobt en gecontourneerde rand. Aan de bovenkant Famille Rose emaille beschildering van bloemen, o.a. pioenrozen. Op de buik encre de chine decor van een landschap met rotsen en een fort. Yongzheng periode (1722-1735)

Taxatiewaarde € 400 - € 600
Afmetingen Hoogte 9,5 cm, doorsnede 12,5 cm
Conditie Lichte beschadigingen emaillebeschilderingen aan de bovenkant, voor de rest goed, zonder chips of haarlijnen
Startbod € 400
Verkocht voor € 1200
Vorig kavel Volgend kavel