Willem V bord, Qianlong

Kavel 404 Willem V bord, Qianlong
Kavel 404. Willem V bord, Qianlong

Een antiek 18e eeuws Chinees blauw-wit gedecoreerd porseleinen bord, Qianlong periode (1735-1796), met Amsterdams Bont decor, portret van Willem V met onderschrift 'PVOR' (= Prins van Oranje Nassau)

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Afmetingen 23,3 cm
Conditie Enkele randschilfers
Startbod € 200
Verkocht voor € 380
Vorig kavel Volgend kavel