Geelgouden broche met diamant

Kavel 271 Geelgouden broche met diamant
Kavel 271. Geelgouden broche met diamant

Een 20e eeuwse 14 karaats (585/1000) langwerpige broche in de vorm van een lint, in het midden bezet met twee diamantjes. Gemerkt '585'. 7,79 gram.

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen Lengte 7 cm
Conditie Speld ontbreekt
Startbod € 200
Verkocht voor € 240
Vorig kavel Volgend kavel