Vijf zilveren apostellepels

Kavel 270 Vijf zilveren apostellepels
Kavel 270. Vijf zilveren apostellepels

Lot van vijf antieke Engelse apostellepels: drie zilveren exemplaren, één met pseudokeuren, en twee o.a. gemerkt ‘925. Met daarbij twee verzilverde lepels, gemerkt met diverse keuren en ‘EP’ (electro plated)

Taxatiewaarde € 150 - € 250
Afmetingen 19,5 cm lang
Startbod € 150
Vorig kavel Volgend kavel