Gouden collier

Kavel 317 Gouden collier
Kavel 317. Gouden collier

Een 20e eeuws 14 karaats (585/1000) geelgouden gevlochten collier, gemerkt '585' op de sluiting

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Afmetingen Lengte 45,5 cm
Startbod € 280
Verkocht voor € 320
Vorig kavel Volgend kavel