Gouden zakhorloge

Kavel 301 Gouden zakhorloge
Kavel 301. Gouden zakhorloge

Een vroeg 20e eeuws herenzakhorloge in 14 karaats (585/1000) geelgouden kast, op de achterzijde versierd met decor van sneeuwklokjes. Emaille wijzerplaat met Romeinse cijferaanduiding en secondewijzer. Aan de binnenkant gegraveerd '1 februari 1895 - 1920' en gemerkt '14k'

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Startbod € 150
Verkocht voor € 260
Vorig kavel Volgend kavel