Zilveren trekpot

Kavel 302 Zilveren trekpot
Kavel 302. Zilveren trekpot

Een antieke derde gehalte (800/1000) zilveren trekpot, versierd met o.a. schelpmotieven en acanthusbladeren. Gemerkt met meesterteken 'JLV'

Taxatiewaarde € 500 - € 700
Afmetingen 15 cm hoog
Startbod € 400
Verkocht voor € 400
Vorig kavel Volgend kavel