Griekse Lekanis en twee olielampjes

Kavel 473 Griekse Lekanis en twee olielampjes
Kavel 473. Griekse Lekanis en twee olielampjes

Een antieke Grieks aardewerken Lekanis, 4e/3e eeuw voor Chr. Dekselschaatje op voet met grote knop en twee oren. Op de deksel decor van twee figuren. Met daarbij twee olielampjes, mogelijk Romeins, één gemerkt 'MNOVIVS TI'

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Hoogte 8,5 cm
Conditie Potje met enkele chips
Startbod € 100
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel