Porseleinen sculptuur Europa op de stier.

Kavel 472 Porseleinen sculptuur Europa op de stier.
Kavel 472. Porseleinen sculptuur Europa op de stier.

Een Duits wit porseleinen en geglazuurde sculptuur van "Europa op de stier". Gemerk aan de onderzijde Fraureuth Kunstabteilung. Gesigneerd Nacke (=Karl Nacke Geb. 1878). Ontwerp uit 1915.

Taxatiewaarde € 250 - € 300
Afmetingen 24 x 53 cm
Conditie Enkele restauraties
Startbod € 100
Vorig kavel Volgend kavel