Groninger brandewijnkom

Kavel 291 Groninger brandewijnkom
Kavel 291. Groninger brandewijnkom

Een 20e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren brandewijnkom, Gronings model. Meesterteken 'PH'

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Startbod € 100
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel