Japanse/Chinese schotel, 19e eeuws

Kavel 424 Japanse/Chinese schotel, 19e eeuws
Kavel 424. Japanse/Chinese schotel, 19e eeuws

Een antiek 19e eeuwse Japanse porseleinen schotel met decor van vissers en bomen. Gemerkt met zeskaraktermerk

Taxatiewaarde € 500 - € 700
Afmetingen 35,5 cm doorsnede
Startbod € 500
Verkocht voor € 550
Vorig kavel Volgend kavel