Ming schaal, 15e/16e eeuw

Kavel 425 Ming schaal, 15e/16e eeuw
Kavel 425. Ming schaal, 15e/16e eeuw

Een laat 15e of vroeg 16e eeuwse Ming schaal, onderglazuur blauw

Taxatiewaarde € 500 - € 700
Afmetingen 31 cm doorsnede
Startbod € 500
Vorig kavel Volgend kavel