Kangxi schotel

Kavel 434 Kangxi schotel
Kavel 434. Kangxi schotel

Een laat 17e eeuwse Chinees porseleinen schotel. Blauw/wit zgn "cracked ice". Met florale motieven in cartouches op de randen en bloemen op rotsen op het plat.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 21,5 cm doorsnede
Conditie haarlijn en fleabites op de randen.
Startbod € 100
Verkocht voor € 110
Vorig kavel Volgend kavel