Twee Chinese Qianlong klapmuts kommen.

Kavel 433 Twee Chinese Qianlong klapmuts kommen.
Kavel 433. Twee Chinese Qianlong klapmuts kommen.

Twee Chinees 18e eeuwse porseleinen klapmutskommen. Blauw/wit met florale decors in cartouches.

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Afmetingen 19 cm doorsnede en 7 cm hoog.
Conditie haarlijn en fleabites op de randen.
Startbod € 200
Vorig kavel Volgend kavel