Lot van zes gouden damesringen

Kavel 343 Lot van zes gouden damesringen
Kavel 343. Lot van zes gouden damesringen

Vijf diverse 14krt gouden damesringen, waarvan één gekeurd voor 18 krt. Vier bezet met roosgeslepen diamanten en één met cabucon geslepen rose kwarts.

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Conditie Gebruikssporen
Startbod € 200
Verkocht voor € 320
Vorig kavel Volgend kavel