Zilveren designarmband, FOPE

Kavel 344 Zilveren designarmband, FOPE
Kavel 344. Zilveren designarmband, FOPE

Een eerste gehalte (925/1000) gevlochten zilveren designarmband met vergulde schakels aan de binnenzijde. Gemerkt op de sluiting 'Fope', 'made in Italy en 925. 45 gram

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Doorsnede (binnenmaat) 6,7 x 5,4 cm;
Conditie In goede staat
Startbod € 100
Verkocht voor € 220
Vorig kavel Volgend kavel