Nederlands zilveren broodmand, Hooykaas

Kavel 355 Nederlands zilveren broodmand, Hooykaas
Kavel 355. Nederlands zilveren broodmand, Hooykaas

Een tweede gehalte (835/1000) zilveren broodmand, ajour gezaagd en gegraveerd met decor van pauwen, versierd met parelrand. Gemerkt Hendrik Hooykaas, jaarletter R = 1977.

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Afmetingen 33 cm lang
Startbod € 250
Verkocht voor € 260
Vorig kavel Volgend kavel