Zilveren tabakspot, Hoite Jans Lieuwma, Harlingen 1782

Kavel 354 Zilveren tabakspot, Hoite Jans Lieuwma, Harlingen 1782
Kavel 354. Zilveren tabakspot, Hoite Jans Lieuwma, Harlingen 1782

Een 18e eeuwse Fries zilveren tabakspot. Vierkant, gecontourneerd model, met gegoten pootjes in Louis XV stijl met bloemmotieven. Rondom gegraveerd met guirlandes en portretten in medaillons, mogelijk later. Deksel bekroond met urnvormige vaas. Aan de onderkant gekeurd, mr. Hoite Jans Lieuwma, Harlingen 1782. Met bijpassende 18e eeuwse tinnen beschilderde binnendeksel. *Beschrijving met dank aan dhr. Schipper, Zilverstudie.nl

Taxatiewaarde € 5000 - € 7000
Startbod € 5000
Verkocht voor € 5000
Vorig kavel Volgend kavel