Qianlong Chinees porseleinen kaststel

Kavel 459 Qianlong Chinees porseleinen kaststel
Kavel 459. Qianlong Chinees porseleinen kaststel

Een 18e eeuws Chinees porseleinen Famille rose miniatuur kaststel. Florale decors rondom. Qianlong periode ca 1750.

Taxatiewaarde € 120 - € 180
Afmetingen 9 cm hoog.
Conditie Twee deksels missend en haarlijn op de rand.
Startbod € 120
Verkocht voor € 160
Vorig kavel Volgend kavel