Kavel | 459. Qianlong Chinees porseleinen kaststel |
Omschrijving | Een 18e eeuws Chinees porseleinen Famille rose miniatuur kaststel. Florale decors rondom. Qianlong periode ca 1750. |
Taxatiewaarde | € 120 - € 180 |
Afmetingen | 9 cm hoog. |
Conditie | Twee deksels missend en haarlijn op de rand. |
Startbod | € 120 |
Verkocht voor | € 160 |
Vorig kavel | Volgend kavel |