Drie flessen, Tek Sing Cargo

Kavel 460 Drie flessen, Tek Sing Cargo
Kavel 460. Drie flessen, Tek Sing Cargo

Lot van drie 19e eeuwse glazen flessen met opschrift ‘F. Peters’. Herkomst: Tek Sing scheepswrak, 1822.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Startbod € 80
Verkocht voor € 180
Vorig kavel Volgend kavel