Qianlong Famille verte schotel

Kavel 439 Qianlong Famille verte schotel
Kavel 439. Qianlong Famille verte schotel

Een 18e eeuwse Chinees porseleinen schoteltje met gekartelde rand. Polychroom detailistisch en fijn beschilderd met vissers op een vlot met aalscholvers en vis etende figuren

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 15 cm doorsnede.
Conditie Chip aan de rand
Startbod € 100
Verkocht voor € 500
Vorig kavel Volgend kavel