Qianlong Mandarijn schotel

Kavel 438 Qianlong Mandarijn schotel
Kavel 438. Qianlong Mandarijn schotel

Een 18e eeuwse Chinees porseleinen schoteltje. Polychroom detailistisch en fijn beschilderd met een interieur met lijzen en zotjes

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 13,5 cm doorsnede
Conditie Chip aan de rand
Startbod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel