Kavel | 438. Qianlong Mandarijn schotel |
Omschrijving | Een 18e eeuwse Chinees porseleinen schoteltje. Polychroom detailistisch en fijn beschilderd met een interieur met lijzen en zotjes |
Taxatiewaarde | € 150 - € 200 |
Afmetingen | 13,5 cm doorsnede |
Conditie | Chip aan de rand |
Startbod | € 100 |
Verkocht voor | € 100 |
Vorig kavel | Volgend kavel |