Schwarzwalder console

Kavel 488 Schwarzwalder console
Kavel 488. Schwarzwalder console

Een antieke Schwarzwalder gestoken console met halfrond blad en gestoken vogel met daarboven bladeren. Duitsland, eind 19e eeuws

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Startbod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel