Twee spanen butte's, waarvan één Hindelooper beschilderd.

Kavel 487 Twee spanen butte's, waarvan één Hindelooper beschilderd.
Kavel 487. Twee spanen butte's, waarvan één Hindelooper beschilderd.

Twee spanen butte's, waarvan één zeer fijn gestoken met diverse decors, 19e eeuws. En één rondom Hindelooper beschilderd. Deze gesigneerd met een monogram voor Willem. H. Glashouwer (Hindeloopen 1913- Utrecht 1983).

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 24 cm x 15 cm x14 cm en 20 cm x 10 cm x 10 cm.
Conditie Gebruikssporen
Startbod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel