Twee 14 krt gouden oorstekers en broche met twee Zeeuwse knoppen.

Kavel 299 Twee 14 krt gouden oorstekers en broche met twee Zeeuwse knoppen.
Kavel 299. Twee 14 krt gouden oorstekers en broche met twee Zeeuwse knoppen.

Twee antieke 14 krt gouden oorstekers en een broche met twee Zeeuwse knoppen. 19e eeuws in een antiek sierraden doosje.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Conditie Gebruikssporen
Startbod € 100
Verkocht voor € 190
Vorig kavel Volgend kavel