Zilveren schotel, Porto 19e/20e eeuw

Kavel 298 Zilveren schotel, Porto 19e/20e eeuw
Kavel 298. Zilveren schotel, Porto 19e/20e eeuw

Een laat 19e eeuwse of vroeg 20e eeuwse tweede gehalte (833/1000) Portugees zilveren schotel met graveerwerk gedreven decor van acanthusbladeren en tulpen en in het midden een zwaan. Gekeurd met zittend zwijntje (gehaltekeur Porto, gebruikt tussen 1887 en 1937) en Nederlands importkeur. 487 gram

Taxatiewaarde € 500 - € 700
Afmetingen Doorsnede 30 cm
Startbod € 400
Verkocht voor € 400
Vorig kavel Volgend kavel