Twee Chinees porseleinen borden

Kavel 389 Twee Chinees porseleinen borden
Kavel 389. Twee Chinees porseleinen borden

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, Famille Rose, Yongzheng periode.

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen Doorsnede 22,8 cm
Conditie Eén met chip en haarlijn, één met haarlijn.
Startbod € 200
Verkocht voor € 220
Vorig kavel Volgend kavel