Wanli schotel, 17e eeuw

Kavel 388 Wanli schotel, 17e eeuw
Kavel 388. Wanli schotel, 17e eeuw

Een 17e eeuwse Wanli schotel met vlakverdeling en voorstelling van eend op het plat.

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Afmetingen Doorsnede 28,5 cm
Conditie Met haarlijn 4 cm
Startbod € 300
Verkocht voor € 300
Vorig kavel Volgend kavel