Twee Chinees porseleinen vergieten

Kavel 391 Twee Chinees porseleinen vergieten
Kavel 391. Twee Chinees porseleinen vergieten

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vergieten op onderschotels.

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Conditie Eén vergiet met 2 haarlijnen en 2 chips, één vergiet met 2 chips, één onderschotel met haarlijn.
Startbod € 200
Vorig kavel Volgend kavel