Chinese kop en schotels, 18e eeuw

Kavel 392 Chinese kop en schotels, 18e eeuw
Kavel 392. Chinese kop en schotels, 18e eeuw

Lot van vijf 18e eeuwse zeskantige Chinees porseleinen kop en schotels, Kangxi periode (1661-1722). Vier met landschapsdecor en één met floraal decor

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen Schotel 8,5 en 9 cm
Conditie Set van vier: eén kopje gelijmd, één met haarlijn 2,5 cm en één met chipje 4mm. Schoteltjes goed. Florale kop met 2x haarlijn en chip, schotel in goede staat
Startbod € 200
Verkocht voor € 200
Vorig kavel Volgend kavel