Twee gelegenheidslepels, Casparus Seth 1805

Kavel 353 Twee gelegenheidslepels, Casparus Seth 1805
Kavel 353. Twee gelegenheidslepels, Casparus Seth 1805

Lot van twee antieke zilveren gelegenheidslepels met getorste steel en bekroning van De Liefde (vrouw met kinderen en palmtak). Op de achterzijde inscriptie 'TA 1805' en meesterteken 'CS' = Casparus Seth (Voet 510), zilversmid in Leeuwarden vanaf 1767

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Startbod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel