Kavel | 464. Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen famille verte schotels |
Omschrijving | Vier vroeg 18e eeuwse Chinees porseleinen imari schotels. Met een decor van een opengerolde scroll met bloesemtakken met twee vogels. Ca 1720 |
Taxatiewaarde | € 300 - € 400 |
Afmetingen | 23 cm doorsnede |
Conditie | Enkele haarlijnen |
Startbod | € 250 |
Verkocht voor | € 380 |
Vorig kavel | Volgend kavel |