Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen famille verte schotels

Kavel 464 Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen famille verte schotels
Kavel 464. Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen famille verte schotels

Vier vroeg 18e eeuwse Chinees porseleinen imari schotels. Met een decor van een opengerolde scroll met bloesemtakken met twee vogels. Ca 1720

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Afmetingen 23 cm doorsnede
Conditie Enkele haarlijnen
Startbod € 250
Verkocht voor € 380
Vorig kavel Volgend kavel