Vijf Qianglong Chinees porseleinen famille rose kop en schotels.

Kavel 465 Vijf Qianglong Chinees porseleinen famille rose kop en schotels.
Kavel 465. Vijf Qianglong Chinees porseleinen famille rose kop en schotels.

Een set van vijf 18e eeuws Chinees "egg shell" porseleinen kop en schotels, 3,5 cm hoog en schotels 11 cm doorsnede. Famille rose met een decor van muzikanten, lijs en een dansend zotje. Qianlong periode. Ca 1750.

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Afmetingen 3,5 cm hoog en schotels 11 cm doorsnede
Conditie Enkele rand fleabites en haarlijnen.
Startbod € 250
Verkocht voor € 1000
Vorig kavel Volgend kavel