Kavel | 465. Vijf Qianglong Chinees porseleinen famille rose kop en schotels. |
Omschrijving | Een set van vijf 18e eeuws Chinees "egg shell" porseleinen kop en schotels, 3,5 cm hoog en schotels 11 cm doorsnede. Famille rose met een decor van muzikanten, lijs en een dansend zotje. Qianlong periode. Ca 1750. |
Taxatiewaarde | € 250 - € 350 |
Afmetingen | 3,5 cm hoog en schotels 11 cm doorsnede |
Conditie | Enkele rand fleabites en haarlijnen. |
Startbod | € 250 |
Verkocht voor | € 1000 |
Vorig kavel | Volgend kavel |