Vier 18e eeuwse Chinese borden

Kavel 382 Vier 18e eeuwse Chinese borden
Kavel 382. Vier 18e eeuwse Chinese borden

Lot van vier 18e eeuwse chinees porseleinen Famille borden met decor van bloemen, insecten en pauwen.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 22,5 - 23,7 cm
Conditie Bord met insecten één chip (7 mm), gecontourneerd bord met bloemen met randschilvers (1 - 7 mm), één bord met pauwen met haarlijn op het plat (10 cm) en drie randschilvers, de andere met randchip (7 mm), beide met
Startbod € 100
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel